сабота, 12. јуни 2021. Вести денес: 0
home Познати

Ќерката на Пинк ќе ве воодушеви: Убава е и талентирана на мама (ВИДЕО)

Ќерката на Пинк ќе ве воодушеви: Убава е и талентирана на мама (ВИДЕО)

Пинк стана дел од ТикТок.

Во првото видео на 41-годишната ѕвезда, се појавува нејзината ќерка Вилоу.  Таа има 9 години и јавноста добро знае како изгледа, но не знаевме дека вака убаво пее.

Ја изведоа „Cover Me In Sunshine“.

@pinkofficialCover me in 🌞

♬ original sound – P!NK

ЕУРО 2020

Македонија