сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 50
home Познати

Ќерката на Неда Украден е успешна директорка и не сака да се експонира во јавност- Еве како изгледа

Ќерката на Неда Украден е успешна директорка и не сака да се експонира во јавност- Еве како изгледа

Ќерката единица на пејачката Неда Украден, Јелена Билбија Миновиќ, одлучи да не ги следи стапките на мајка си и да не биде јавна личност.

Таа ретко се еспонира во јавноста и е посветена на семејниот живот. Јелена е успешна директорка за маркетинг и е сопственичка на салон за убавина во Белград.

Моја желба, како и секоја нормална жена, особено разведена е да видам среќно дете, како го има семејството, рече Неда во една прилика за својата ќерка, која со сопругот Пеќ има три деца, близнаците Александра и Неда, како и синот Душан.

 

View this post on Instagram

 

Srecan rodjendan jedan jedini @restorantabor !!! #35❤️ #idemodalje

A post shared by Jelena Bilbija Minovic (@bilba80) on

-За среќа, имаме голем стан толку многу што треба да се јавиме едни со други на телефон и да пишуваме пораки , за да може мама секогаш да се изолира и да се одмори. Сепак, таа ретко го прави тоа. Мајка ми има енергија како никој друг, таа има моќ на змеј на сцената, а дома е нежна баба кон нејзините внуци, изјави за „Блиц“ своевремено нејзината ќерка.

Коронавирус