сабота, 7. декември 2019. Вести денес: 73
home Познати

Ќерката на Наум Петрески се соблече во бикини 4 месеци по породувањето- гордата мајка го покажа длабокото деколте на плажа (ФОТО)

Ќерката на Наум Петрески се соблече во бикини 4 месеци по породувањето- гордата мајка го покажа длабокото деколте на плажа (ФОТО)

Македонската фолк пејачка Анастасија Петреска и нејзиниот сопруг, фолк-пејачот Владимир Поповски веќе заминаа на море, каде уживаат 4 месеци по раѓањето на нивната ќеркичка Андреа.

Ќерката на Наум Петрески  во црвено бикини позираше покрај својот сопруг, а во прв план беше нејзиното бујно деколте.

Погледнете: