среда, 8. февруари 2023. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Познати

ЌЕРКАТА НА МИЛЕ КИТИЌ ВО ЕПИЗОДАТА „МИНИЈАТУРНО БИКИНИ И ОГРОМНИ ГРАДИ“: Од глетката ќе ви испаднат очите (ФОТО)

ЌЕРКАТА НА МИЛЕ КИТИЌ ВО ЕПИЗОДАТА „МИНИЈАТУРНО БИКИНИ И ОГРОМНИ ГРАДИ“: Од глетката ќе ви испаднат очите (ФОТО)

Елена Китиќ моментално се одмара на Крв, а друштво и прави Фран Пујас, поранешен учесник во реалното шоу „Задруга“, кој истакнал дека „засега се само пријатели“, и дека подготвувале заеднички дует, а пејачката засега како што е познато не се огласила, што е и очекувано бидејќи досега во нејзината кариера нема дадено ниту едно интервју.

Таа пред некој ден на социјалните мрежи објави фотографија со Фран, и потврди дека заедно лоетуват.

Елена, позираше во доста провокативно издание, притоа оставајќи ги припадниците на посилниот пол да фантазират.

Во продолжение погледнете ги жешките фотографи на Елена Китиќ:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elena Kitić (@elenakitic)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elena Kitić (@elenakitic)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elena Kitić (@elenakitic)