недела, 1. август 2021. Вести денес: 0
home Познати

Ќерката на Миле Китиќ сподели видео на кое е топлес во базен- фановите изгубија свест, Инстаграм со задоволство не ја цензурираше

Ќерката на Миле Китиќ сподели видео на кое е топлес во базен- фановите изгубија свест, Инстаграм со задоволство не ја цензурираше

Ќерката на Миле Китиќ, Марта Савиќ која е исто така пејачка како својот татко се подготвува да ја објави својата песна „Забранувам“ која ќе биде само увертира за албумот кој треба да се појави на крајот од оваа година.

Сепак ова лето Елена батериите ги полни на одмор на Палма Де Мајорка од каде редовно ги почестува фановите со фотографии од плажа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elena Kitić (@elenakitic) on

Имено таа сподели кратко видео на социјалната мрежа Инстаграм на која може да се забележи дека се капела топлес, а по ова фановите започнаа да и испраќаат илјадници коментари.

Коронавирус