понеделник, 12. септември 2022. Вести денес: 164
home Познати

Ќерката на Миле Китиќ ќе ве хипнотизира: Се појави без гаќички на себе, а од оваа глетка нема да можете да го тргнете погледот со часови

Ќерката на Миле Китиќ ќе ве хипнотизира: Се појави без гаќички на себе, а од оваа глетка нема да можете да го тргнете погледот со часови

Пејачката Елена Китиќ не престанува да ја изненадува јавноста кога станува збор за нејзиниот изглед.

Имено, ќерката на Миле Китиќ позната по својот автентичен изглед овој пат се одлучи за голема трансформација на себе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elena Kitić (@elenakitic)

Таа речиси го следи модниот тренд кој владее во овој дел од Европа, па прва го применуваше во соседството.

Таа долгата коса ја бојадиса во црвена боја, па стана огнена црвенокоса, а претходно таа направи и шишки што уште повеќе ги примами медиумите и мажите кон себе.

Таа овој пат сподели и фотографија од својата нова трансформација, но со краток цветен фустан на себе, а она што на големо се коментира меѓу нејзините следбеници е дали таа носи гаќички на себе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elena Kitić (@elenakitic)

Коронавирус