вторник, 22. јуни 2021. Вести денес: 110
home Познати

Ќерката на Мејведер избоде девојка која ја фатила во кревет со вереникот, се соочува со огромна казна затвор

Ќерката на Мејведер избоде девојка која ја фатила во кревет со вереникот, се соочува со огромна казна затвор

Ќерката на еден од најдобите светски боксери Флојд Мејведер се наоѓа пред затворска казна отако со нож прободела една девојка.

Таа го изгубила разумот откако ја затекнала девојката во кревет со нејзиниот вереник. Вереникот на Ијана е раперот Јанбој. Пејачот има само 21 година и четири деца.

На Ијана и се заканува затвор од 99 години, но олеснителна околност може да биде тоа што досега нема никакво досие и што повредената девојка не е во животна опасност

ЕУРО 2020

Македонија