недела, 29. ноември 2020. Вести денес: 84
home Познати

Ќерката на Мајкл Џексон позираше топлес и ги покажа над 50-те тетоважи направени на нејзиното тело (ФОТО)

Ќерката на Мајкл Џексон позираше топлес и ги покажа над 50-те тетоважи направени на нејзиното тело (ФОТО)

Парис Џексон, ќерката на познатиот покоен пејач Мајкл Џексон, ги покажа своите многубројни тетоважи кои ги направила откако наполнила 18 години, а ги има над 50. Парис живее со околу 6 милиони евра годишно, кои ги добила како наследство од својот татко.

Парис се соблекла топлес за снимањето на реклама во Виена, по повод хумнитарен настан во Европа за заболените од ХИВ или АИДС.

Таа на фотографиите позира во кратки тексас шорцеви, а на нејзинито тело испишани се зборовите отпорност, борец и љубов.

?NE #lifeball2018

A post shared by Paris-Michael K. Jackalope (@parisjackson) on

Вели дека е горда што е дел од оваа кампања посветена на тешко заболените и рекла дека ќе работи сè додека не дојде до сосема слободна генерација од АИДС.

Парис се занимава и со глума, а од својот татко наследила 6 милиони евра кои може да ги троши во една година.

Коронавирус