вторник, 28. септември 2021. Вести денес: 174
home Познати

Ќерката на Мадона го згрози светот: Едвај стоеше на нозе откако претера со алкохолот, во еден момент дури покажа премногу (ФОТО)

Ќерката на Мадона го згрози светот: Едвај стоеше на нозе откако претера со алкохолот, во еден момент дури покажа премногу (ФОТО)

Ќерката на музичката легенда Мадона (61) била главна атракција на модната недела во Лондон поради своето чудно однесување и постапките кои го згрозија светот.

Имено Лурдес Леон (23) која е музичарка го привлекла целото внимание овие денови откако од модната недела се упатила на забава на магазинот „Love“ во еден луксузен хотел во Лондон, а таму излегувајќи од колата ги покажала своите гаќички.

Таа за оваа прилика облекла маичка која ја искористила како фустан со кој едвај го прекри меѓуножјето, а врз него на себе имала само тигрест капут кој и послужил само како моден детаљ во целата оваа ситуација.

по завршување на забавата таа е фотографирана и како едвај стој на нозе откако претходно претерала со алкохолот.

Коронавирус