четврток, 16. септември 2021. Вести денес: 41
Во живо

Изјава на Христијан Мицкоски по посетата на семејство погодено од несреќата во Тетово

home Познати

Ќерката на Мадона го шокираше светот: Се прошета на црвениот тепих и гордо ја крена раката, мажите згрозени од тоа што го видоа (ФОТО)

Ќерката на Мадона го шокираше светот: Се прошета на црвениот тепих и гордо ја крена раката, мажите згрозени од тоа што го видоа (ФОТО)

Ќерката на Мадона, Лурдес се појави на Мет Гала во розов фустан и ги покажа своите небричени пазуви.

24-годишната девојка гордо позираше на црвениот тепих со кренати раце во фустан со низок крој со потпис на брендот Moschino.

Нејзината мајка не беше на настанот.

Патем, Лурдес е едно од лицата на насловната страница за приказната „Генерација на Америка: Модели што ја менуваат индустријата“ во септемвриското издание на Vogue.

„Луѓето мислат дека сум богато дете без талент, на кое му е дадено се на чинија, но јас не сум таква“, рече таа за списанието, објаснувајќи дека самата ја плаќа школарината за колеџ и живее во населбата Bushwick во Њујорк, далеку од раскошот на Холивуд.

Најнови вести

Коронавирус