вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

Ќерката на Кеба беше пејачка, па преку ноќ ја напушти земјата – денес изгледа како да не потекнува од Србија (ФОТО)

Ќерката на Кеба беше пејачка, па преку ноќ ја напушти земјата – денес изгледа како да не потекнува од Србија (ФОТО)

Наташа Којиќ Таша која започна да се занимава со пеење во Србија, ја напушти неодамна земјата и запиша факултет во САД и остана да живее во Лос Анџелес.

Поради проблеми со престојот таа не може да се врати во Србија, а нејзиниот татко, пејачот Драган Којиќ Кеба во своето последно интервју изјави дека е во секојдневен контакт со неа и дека таа му го правела и последниот спот за последната песна.

-Наташа е супер, живее во Лос Анџелес и неа и е убаво таму. Таму повторно се буди животот кој престана со коронавирусот лани, раскажа во една прилика Кеба.

Тој се надева дека оваа година ќе ја посети.

Инаку таа десет години живееше во Србија и се обиде да стане пејачка.

Најнови вести

Локални избори 2021