среда, 26. јануари 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Црн рекорд: 2341 новозаразени, нови 26 починати од коронавирус

home Познати

Ќерката на Кајли маскирана во мама: Фустан, пердуви и перика (ВИДЕО)

Ќерката на Кајли маскирана во мама: Фустан, пердуви и перика (ВИДЕО)

Кајли Џенер не откри каков костим смислила за себе, но затоа откри во што ја маскираше нејзината ќерка Сторми.

Едногодишното девојче беше маскирано, ни помалку ни повеќе, него во својата мајка.

Џенер и сошила фустанист како оној што таа го носеше на еден настан, со виолетови пердуви и 1 ставила перика.

„Моето бебе“ напишала Кајли.

 

View this post on Instagram

 

My baby!!!!!!!! ??????????? i cant handle this!!!!

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Коронавирус