понеделник, 23. ноември 2020. Вести денес: 130
home Познати

Ќерката на Хелена Роза со деколте како океан раскошно пополнето од мајката природа! (фото)

Ќерката на Хелена Роза со деколте како океан раскошно пополнето од мајката природа! (фото)

Хелена Роза пред нешто повеќе од две година по вторпат се реализираше во улогата на мајка на преслаткиот Тиан, а пак нејзината прва љубов, ќерката Кјара порасна во вистинска убавица со која може да се гордее.

Убавата наследничка на Хелена, веќе е доволно зрела млада дама која доминира со својата маркантност, енергија и атрибути оставени во наследство и дадени од мајката природа.

Кјара не ја пропушта приликата да се разголи и да го покаже тоа на Инстаграм, а нејзиниот профил е преполн со фотографии на кои таа блеска со својата природна убавина и телесен раскош.

Во време кога се поактуелни се силиконските гради, неприродно волуменозните усни, тетовирани веѓи и што ли уште не… навистина стана се поретко да гледаме природни девојки кои гордо се носат со своите недостатоци, бидејќи нели никој не е совршен.

„Нешто природно“, напиша убавата Кјара во описот на фотографијата каде позира со блуза со широко деколте под кое „цути“ раскош.

На ваква глетка, очекувани беа стотици лајкови и коментари, а Кјара и тоа како го заслужува!

Коронавирус