понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 5
home Познати

Ќерката на Харис Џиновиќ се „истрча“ да открие детаљ од спалната соба на нејзиниот татко и мајка – фановите и одржаа лекција за грешката

Ќерката на Харис Џиновиќ се „истрча“ да открие детаљ од спалната соба на нејзиниот татко и мајка – фановите и одржаа лекција за грешката

Џина Џиновиќ, ќерката на пејачот Харис Џиновиќ и модната креаторка Милена Џиновиќ на социјалните мрежи предизвика бура на реакции откако откри детали од приватниот живот на нејзините мајка и татко.

Имено неа на социјалната мрежа Инстаграм ја следат многу следбеници, а во една прилика таа открила дека нејзините мајка и татко не спијат заедно.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Djina Dzinovic (@djinadzinovic)

Таа открила дека пејачот и креаторката спијат во посебни спални соби, а тоа предизвика бројни коментари на социјалните мрежи со оглед на тоа дека нема потреба да изнесува такви детали од приватниот живот на нејзините родители.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Djina Dzinovic (@djinadzinovic)

-Зборува по лајвови дека Харис и Мелина спијат одвоено. Не разбирам како може толку да изнесува во јавноста, гласи еден од коментарите на Твитер, по што друг коментар се надоврзува: „Страшно не знам како Харис го дозволил тоа“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Djina Dzinovic (@djinadzinovic)

Најнови вести

Локални избори 2021