петок, 26. ноември 2021. Вести денес: 152
home Познати

Ќерката на Џиновиќ ги отвори вратите од својот орман – ова е сон на секоја девојка и го има само во филмовите, вреди цело богатство (ФОТО)

Ќерката на Џиновиќ ги отвори вратите од својот орман – ова е сон на секоја девојка и го има само во филмовите, вреди цело богатство (ФОТО)

Џина Џиновиќ (17) ќерката на пејачот Харис Џиновиќ постојано е активна на социјалните мрежи, па овој пат  откри уште еден детаљ од нивниот дом.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Djina Dzinovic (@djinadzinovic)

Се работи за нејзиниот гардеробер во собата кој личи како од филмовите, а додека им го претставуваше на следбениците на Инстаграм ги запраша да ја прашаат се што ги интересира во врска со облеката.

Имено таа одговори дека најмногу сака да носи тренерки и хеланки, нешто во што е многу опуштена.

Инаку пејачот луксузната вила ја градеше три години, а пред една се вселија во имотот вреден два милиони евра.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Djina Dzinovic (@djinadzinovic)

Коронавирус