среда, 8. декември 2021. Вести денес: 109
home Познати

Ќерката на Чолиќ започна да живее ноќен живот- откри што прави доцна во ноќта во дискотека, нејзиниот татко ова мора да го знае!

Ќерката на Чолиќ започна да живее ноќен живот- откри што прави доцна во ноќта во дискотека, нејзиниот татко ова мора да го знае!

Српската пејачка Јелена Карлеуша направи ноќ за паметење во една дискотека на сплавот во Белград, а на нејзиниот настап била и ќерката на музичката легенда Здравко Чолиќ.

Уна Чолиќ е вистинска убавица и за неа медиумите честопати пишуваат, а овој пат истото го докажа на својот Инстаграм профил каде сподели фотографии од ноќната забава на сплавот.

 

View this post on Instagram

 

📸🔙

A post shared by Una 🦋 Čolić (@unacolic) on

 

View this post on Instagram

 

🦀

A post shared by Una 🦋 Čolić (@unacolic) on

Наследничката на легендарниот пејач изгледала како вистинска тинејџерка со средена коса, шминка и пристојна облека на себе, пишуваат српските медиуми.

Таа покрај видеата од настапот на Карлеуша сподели и фотографии од себе, погледнете.

Коронавирус