среда, 2. декември 2020. Вести денес: 148
home Познати

Ќерката на Чолиќ се шета со 1.500 евра на себе без страв- за овој детаљ потрошила брдо пари (ФОТО)

Ќерката на Чолиќ се шета со 1.500 евра на себе без страв- за овој детаљ потрошила брдо пари (ФОТО)

Ќерката на Здравко Чолиќ Уна овие денови повторно е во центарот на вниманието во медиумите поради луксузната гардероба која ја поседува.

Овој пат таа се пофали на својот Инстаграм профил со брендирана облека која чини цело богатство.

Имено таа позираше со чанта која е вистински хит оваа сезона и чини околу 700 евра, а потоа сподели и друга фотографија со чанта чија вредност е над 1.500 евра.

Инаку Уна од секогаш сакала да изгледа одлично и уникатно, а секогаш е впечатлива и по изгледот кој до неодамна и беше сосема поразличен и имаше плава кратка коса.

Најнови вести

Коронавирус