сабота, 24. јули 2021. Вести денес: 0
home Познати

Ќерката на Чолиќ позираше во тигрест фустан и направи ХАОС на Инстаграм (ФОТО)

Ќерката на Чолиќ позираше во тигрест фустан и направи ХАОС на Инстаграм (ФОТО)

Популарниот пејач Здравко Чолиќ и неговата сопруга Александра се во брак две децении. Уна Чолиќ е нивната постара ќерка, која е активна на социјалните мрежи и има голем број следбеници.

Имено, овој пат таа сподели предизвикувачка фотографија на која позира во фустан со „див“ принт, кој има многу длабоко деколте, а нејзините бујни гради се во преден план.

На Уна и ’е завиткана косата во бранови и има лесна шминка, додека на ноктите имаше и провокативен црвен лак. Сè надополни со дискретен накит, а многумина коментираат дека има убаво лице.

„Совршена“, „Убава“, „Уна, секоја чест“, „Еве што е природа и природност“, „Ти си вистинска мачка“, „Какви слики, вистинско шоу! Секоја чест“, „Убава кукла“ , „Ах, какво деколте, секој чест на природноста“, „Убаво на тато, поздрави го“, се коментарите под нејзините фотографии, а многумина велат дека нејзините шишки, кои неодамна ги исече, изгледаат убаво.

Иако потекнува од познато семејство, засега не сака да се експонира во јавноста, но како изгледа нејзиниот живот можете да видите преку социјалните мрежи.

Она што може да се заклучи од објавите е дека младата Уна учи, како и дека го користи секој слободен момент за да ужива во добра музика и забава со своите пријатели.

Коронавирус