вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 104
home Познати

Ќерката на Цеца во никогаш попровокативно издание: Анастасија објави фотографија без градник на Инстаграм (ФОТО)

Ќерката на Цеца во никогаш попровокативно издание: Анастасија објави фотографија без градник на Инстаграм (ФОТО)

Ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ на Инстаграм објави фотографија која привлече големо внимание.

Ќерката на Цеца на себе имаше сива маица по прерамки, а под неа немаше градник, па можат да забележат нејзините брадавици. Многумина коментираат дека ова е најпровокативно издание на Анастасија досега.

 

View this post on Instagram

 

frame me up on your wall just to keep me out of trouble ?

A post shared by ? A N A S T A S I J A ? (@raznatovicanastasija) on

Најнови вести

Коронавирус