среда, 20. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

Ќерката на Цеца во „безобразно“ издание- Анастасија ги излуде мажите (ФОТО)

Ќерката на Цеца во „безобразно“ издание- Анастасија ги излуде мажите (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ замина на одмор во Грција на Миконос, па оттаму објави неколку фотографии.

Откако најпрвин се пофали дека ужива на преубавиот остров и хотел со поглед на море , таа објави и кусо видео со кое го помати умот на мажите.

Имено таа ги спушти прерамките од горниот дел од костимот за капење.

Минијатурното бикини едвај ги покриваше интимните делови на Анастасија.

Коронавирус