четврток, 26. ноември 2020. Вести денес: 128
Во живо

Натпартиски протест за одбрана на црвените линии кои се последниот бедем на нашиот идентитет

home Познати

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ во допир со наркотични средства

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ во допир со наркотични средства

– Ми понудиле дрога на излегување од дома, во тоалет, во кафуле, неколку пати на различни места, но јас не сакав никогаш да ја конзумирам, вели Анастасија ќерката на мега популарната Цеца Ражнатовиќ.

– Никогаш не би ја ниту пробала, но откако сум директно на естрадата навикната сум да гледам сè што се случува, истакна таа.

Анастасија неодамна ја одби улогата во тв серијата “Пејачка“ бидејќи требала да биде гола.

– Ја добив улогата, но веднаш им реков на продуцентите дека нема да се соблечам гола како од мајка родена. Не се пронајдов во таква улога, па решив да не прифатам. Не ми е до толку да бидам сега и актерка, тврди пеачката.

Коронавирус