понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 44
home Познати

Ќерката на Цеца не се плаши од Коронавирусот- додека Србија е во паника, еве каде беше Анастасија Ражнатовиќ (ФОТО)

Ќерката на Цеца не се плаши од Коронавирусот- додека Србија е во паника, еве каде беше Анастасија Ражнатовиќ (ФОТО)

Србија воведе најстроги мерки во врска коронавирусот овие денови, но паниката речиси да не владее во домот на пејачката Цеца Ражнатовиќ.

Имено овие денови екипата на „Папарацо Лов“ ја улови ќерката на пејачката, Анастасија Ражантовиќ која исто така е млада пејачка како се шета низ центарот на Белград не плашејќи се од новите мерки донесени од нејзината земја.

Инаку емисијата наведува дека таа не ни била забележана низ центарот на градот, можеби затоа што изгледала и како сите останати девојки, но сепак не се плашела од новиот вирус и насмеано се шетала без никаква заштита.

Локални избори 2021