сабота, 30. септември 2023. Вести денес: 52
home Познати

Ќерката на Цеца на уникатен начин ја честиташе Новата година, а овој детаљ од креветот ќе ве збуни (ВИДЕО)

Ќерката на балканската музичка ѕвезда Цеца своите фанови на Инстаграм ги изненади објавувајќи видео со кое на уникатен начин им ја честита Новата година.
Ќерката на Цеца на уникатен начин ја честиташе Новата година, а овој детаљ од креветот ќе ве збуни (ВИДЕО)

Имено Анастасија Ражнатовиќ ги воодушевила своите фанови на Инстаграм објавувајќи видео преку опцијата „стори“, а истото се состои од компилација на видеа од минатата 2017 година.

На видеото освен нејзиниот брат се најдоа и нејзините другарки, погледнете.

Но она што е интересно за сите е еден детаљ од креветот каде што таа е во друштво на својот брат Вељко, погледнете.