сабота, 5. декември 2020. Вести денес: 0
home Познати

Ќерката на Цеца на големи маки: Анастасија објави фотографија во костим за капење, но фановите од овој нејзин детаљ се згрозија (ФОТО)

Ќерката на Цеца на големи маки: Анастасија објави фотографија во костим за капење, но фановите од овој нејзин детаљ се згрозија (ФОТО)

Ќерката на пејачката Цеца со својата провокативна објава на Инстаграм ги збуни сите.

Имено таа во моментов е на море од каде секојдневно објавува фотографии и ги чести своите фановите.

Анастасија прво прикачи фотографија во црн фустан, а во прв план беа нејзините гради.

If you like it then you should’ve put a ring on it ??

A post shared by ? A N A S T A S I J A ? (@raznatovicanastasija) on

Но таа објави и фотографија од плажа на која веднаш доби лавина коментари.

Lovely day at the beach ?

A post shared by ? A N A S T A S I J A ? (@raznatovicanastasija) on

-Што е со ребрата? Каде се градите? Се само дел од коментарите упатени кон неа.

Коронавирус