понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 134
home Познати

Ќерката на Цеца го запали интернетот: Анастасија остава без зборови со својот стајлинг (ФОТО)

Ќерката на Цеца го запали интернетот: Анастасија остава без зборови со својот стајлинг (ФОТО)

Ќерката на Цеца задава домашни задачи со својот стајлинг.

Ќерката на една од најголемите музички sвезди на нашите простори, Светлана Цеца Ражнатовиќ, не престанува да воодушевува со своите модни избори, за кои честопати привлекува внимание на социјалната мрежа Instagram.

Имено, Анастасија Ражнатовиќ е млада пејачка која ги диктира модните трендови, а чиј изглед го копираат многу девојки.

Овој пат, таа носеше широки ѕвонарки што ги искомбинира со портокалов топ и ги воодушеви сите на Instagram. Анастасија ја извитка долгата коса и додаде накит, а потоа го сними нејзиниот стајлинг.

„Убавина“, „Убава си“, „топ“, беа само некои од коментарите што може да се прочитаат под фотографијата.

Погледнете ја фотографијата подолу:

Локални избори 2021