сабота, 23. септември 2023. Вести денес: 55
home Познати

Ќерката на Цеца го одврза костимот за капење и се фотографираше, но овој детаљ долу сите го забележаа (ФОТО)

Ќерката на Цеца го одврза костимот за капење и се фотографираше, но овој детаљ долу сите го забележаа (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ овие денови заедно со својата другарка ужива во Солун од каде објавува провокативни фотографии.

Ќерката на познатата пејачка Цеца на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира покрај базенот во хотелот, а според коментарите таа изгледа одлично.

baby girl ?

A post shared by ? A N A S T A S I J A ? (@raznatovicanastasija) on

Инаку фановите веднаш го забележаа и потемнетиот тен на Анастасија кој сексапилно и стои, како и костимот за капење кои намерно или ненамерно го спушти повеќе од што треба, погледнете.

Најнови вести