недела, 5. декември 2021. Вести денес: 91
home Познати

Ќерката на Цеца ги стисна градите во бикини, но сите гледаа во еден детаљ за кој пејачката вложи илјадници евра за реновирање (ФОТО)

Ќерката на Цеца ги стисна градите во бикини, но сите гледаа во еден детаљ за кој пејачката вложи илјадници евра за реновирање (ФОТО)

Ќерката на балканската пејачка Цеца Ражнатовиќ која исто така е пејачка на социјалните мрежи објави видео од луксузниот дом во кој ужива таа заедно со својата мајка, брат и идна снаа.

Анастасија Ражнатовиќ покрај луксузната вила го покажа и своето тело во бикини по што фановите останаа во неверување од нејзиниот секси изглед.

Инаку фановите веднаш го забележаа луксузниот реновиран дел со базен и спа ценат во кој пејачката вложи многу пари, а покрај ова во овој дел има сауна, но и просторија за масажа.

Коронавирус