недела, 31. јули 2022. Вести денес: 40
home Познати

Ќерката на Цеца брутално удри по мажите кои ја имаат оваа мана- жените преку лавина коментари ја поддржаа (ФОТО)

Ќерката на Цеца брутално удри по мажите кои ја имаат оваа мана- жените преку лавина коментари ја поддржаа (ФОТО)

Ќерката на познатата пејачка Цеца пред една недела ја објави својата прва песна и спот за песната „Совршен пар“ која наиде на позитивни критики кај публиката, но таа не престанува да ја изненадува јавноста.

Имено Анастасија Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил објави порака која предизвика лавина од коментари, а многумина жени веќе се пронајдоа во нејзините зборови.

-Повеќето мажи не знаат што да прават со жените кои не ги интересира пари, напиша Ражнатовиќ.

Коронавирус