четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

Ќерката на Бијонсе ги воодушеви сите со танцот: Таа го наследи талентот на својата мајка! (ВИДЕО)

Ќерката на Бијонсе ги воодушеви сите со танцот: Таа го наследи талентот на својата мајка! (ВИДЕО)

Бијонсе е позната по својот моќен вокал и професионални танцувачки потези, па не е изненадување што нејзината ќерка Блу Ајви е исто така прилично добра танчерка иако има само девет години.

Ова го потврди и Тина Ноулс-Лоусон, мајката на Бијонсе, која сподели симпатично видео од 9-годишното дете на час за танц.

Погледнете како ќерката тргна по стапките на својата славна мајка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tina Knowles (@mstinalawson)

Коронавирус