петок, 30. јули 2021. Вести денес: 156
home Познати

Ќерката на Анабела зеде брдо пари по победата во „Задруга 2“, па веднаш се расоблече- длабокото деколте откри со што располага Луна

Ќерката на Анабела зеде брдо пари по победата во „Задруга 2“, па веднаш се расоблече- длабокото деколте откри со што располага Луна

Ќерката на Анабела Џогани која победи во реалното шоу „Задруга 2“ и освои 50 илјади евра еден ден само што излезе од шоуто каде беше 9 месеци веднаш започна да ги провоцира фановите.

Младата блогерка по повод победата во реалното шоу и гостувањето ден по победата во една емисија се појави во провокативен костим со длабоко деколте и гол стомак.

Секси стајлингот веднаш предизвика лавина прегледи и коментари на нејзиниот Инстаграм профил што е јасно дека веќе станува се поголема ѕвезда во соседството.

 

View this post on Instagram

 

Veceras u 22h @rtvpink ?. @coco_shoesandbags @masahairstudiokristal @ipecenica @zokidavitkov @makeupnenad

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

Коронавирус