сабота, 4. декември 2021. Вести денес: 73
home Познати

Ќерката на Анабела заработи 170 илјади евра во „Задруга 2“, а нема „пари“ за гаќички- ќе се препотите кога ќе видите како се облече Луна

Ќерката на Анабела заработи 170 илјади евра во „Задруга 2“, а нема „пари“ за гаќички- ќе се препотите кога ќе видите како се облече Луна

Ќерката на Анабела Џогани која се прослави победувајќи во реалното шоу „Задруга 2“ овие денови е во центарот на вниманието откако се појави во најпровокативно издание досега по излегување од шоуто.

Имено идната пејачка која во Македонија минатата недела ја сними својата прва песна во студиото на Дарко Димитров овие денови е уловена во ноќен клуб заедно со своето момче Марко Миљковиќ.

Луна облечена во сексапилен црн фустан покажа дека не носи гаќички на себе, а пред фотографите разменуваше нежности и се бакнуваше со нејзиното момче, додека непрестанато пиеше алкохол.

ФОТО: Телеграф.рс/ ATA Images

Коронавирус