недела, 1. август 2021. Вести денес: 0
home Познати

Ќерка му објави гола фотографија, па славниот актер се јави со уникатен коментар

Ќерка му објави гола фотографија, па славниот актер се јави со уникатен коментар

Алек Болдвин повторно „незадовoлно“ коментираше на Инстаграм-профилот на неговата ќерка, овојпат затоa што таа се сликала гола и сликата ја објавила на интернет.

-Извини. Што!?, гласеше кусиот коментар на „загрижениот татко“.

Овие кратки зајадливи реплики, се чини, му преоѓаат во навика на актерот кога Ајрланд Бесинџер Болдвин ќе објави провокативна фотографија од себеси.

Инаку познато е дека популарниот холивудски заводник и неговата ќерка не се во најдобри односи.

Ајрланд му е ќерка од бракот со глумицата и поранешна негова сопруга, Ким Бесинџер.

Коронавирус