вторник, 30. ноември 2021. Вести денес: 124
home Познати

Ќе заборавите на неа по овој упад на теренот: Овој пат наместо девојка му влета мајка му на Виталиј која е вистинска секс бомба (ФОТО)

Ќе заборавите на неа по овој упад на теренот: Овој пат наместо девојка му влета мајка му на Виталиј која е вистинска секс бомба (ФОТО)

Тешко дека ќе најдете светски медиум кој не пишуваше за атрактивната Кинси Волански, девојката на Виталиј Здоровецки, која во жежок бикини костим се растрча на фудбалскиот терен од финалето на Лигата на шампионите меѓу Ливерпул и Тотенхем.

Нејзините фотки брзо го обиколија светот и станаа инстант атракција на социјалните мрежи. Според британските медиуми, парот само од тоа финале заработи над 3 милиони евра.

Но, сега пристигнува нова сензација од најблиското опкружување на Виталиј. Она што првично го направи Волански, сега го повтори и мајката на Виталиј, Елена.

Таа на финалето од Светското првенство во крикет, кое беше завчера одиграно во Лондон, втрча на теренот во ист костим каков што носеше Волански на финалето од Лигата на шампионите.

Нејзиниот син Виталиј веднаш после тоа се огласи на Твитер.

„Мојата мајка штотуку втрча на теренот за време на натпреварот од Светското првенство во крикет. Таа е луда!“, напиша Виталиј. Неговата девојка Кинси додаде: „Најопасната мајка на светот“.

 

View this post on Instagram

 

I enjoy biking to the bar because it’s the most efficient way to incorporate exercise into my drinking routine ???‍♀️

A post shared by Elena Z. (@zdlena) on

 

View this post on Instagram

 

If only our eyes saw souls instead of bodies, how very different our ideals of beauty would be??

A post shared by Elena Z. (@zdlena) on

 

View this post on Instagram

 

A good life is a collection of happy moments ??

A post shared by Elena Z. (@zdlena) on

 

View this post on Instagram

 

??‍♀️

A post shared by Elena Z. (@zdlena) on

Најнови вести

Коронавирус