вторник, 31. јануари 2023. Вести денес: 0
home Познати

Ќе ви зоврие крвта: Ќерката на српскиот пејач се соблече, а фановите запрашаа дали мајката природа била дарежлива само кон неа (ФОТО)

Ќе ви зоврие крвта: Ќерката на српскиот пејач се соблече, а фановите запрашаа дали мајката природа била дарежлива само кон неа (ФОТО)

Ќерката на српскиот фолк пејачот Милан Топалковиќ- Топалко непрестанато е во центарот на вниманието во јавноста.

Овој пат Хелена ги запали фановите кои ја следат на Инстаграм откако сподели нова фотографија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

Имено таа позираше на базен со наргиле покрај себе, а нејзиното бујно деколте беше во прв план, по што предизвика лавина на коментари особено од машката популација.

 

View this post on Instagram

 

#summertime ?

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

Најнови вести