петок, 30. септември 2022. Вести денес: 159
home Познати

Ќе ви се згрози кога ќе видите што јаде Никол Кидман (ВИДЕО)

По црвите таа преминала на азискиот специјалитет - штурци, за на крајот да изеде и печени скакулци.
Ќе ви се згрози кога ќе видите што јаде Никол Кидман (ВИДЕО)

На многумина ќе им се преврти желудникот кога ќе ја видат 50- годишната актерна Никол Кидман како јаде црви и тоа живи.

Имено, холивудската актерка се одзва на еден предизвик од еден магазин, да започне гозба со два живи црва.

Ќе се сложите дека ова е храбар потег од актерката, но тоа не е се. По црвите таа преминала на азискиот специјалитет – штурци, за на крајот да изеде и печени скакулци.

Никол минатата година открила дека има фобија од инсекти, поточно пеперутки.

Најнови вести

Коронавирус