петок, 30. септември 2022. Вести денес: 134
home Познати

Ќе ви се заврти во умот од сумата која ја исплатила на Малдивите: Лепа Брена се „капе во мед и млеко“ на семејниот одмор (ФОТО)

Српските медиуми веќе неколку денови објавуваат фотографии и видеа од луксузниот одмор на пејачката, а денеска отидоа дотаму што и ги прецизираа сумите за овој луксузен одмор на Брена во Тајланд и Малдиви.
Ќе ви се заврти во умот од сумата која ја исплатила на Малдивите: Лепа Брена се „капе во мед и млеко“ на семејниот одмор (ФОТО)

Пејачката Лепа Брена само неколку денови по Новата година замина на семеен одмор заедно со сопругот, децата и идната снаа Александра Пријовиќ.

Српските медиуми веќе неколку денови објавуваат фотографии и видеа од луксузниот одмор на пејачката, а денеска отидоа дотаму што и ги прецизираа сумите за овој луксузен одмор на Брена во Тајланд и Малдиви.

??

A post shared by Stefan Zivojinovic (@stefanzivojinovic) on

?

A post shared by Stefan Zivojinovic (@stefanzivojinovic) on

Имено пејачката сакала сите хотели да бидат на самата плажа, а тоа ја зголемила и цената, а само авионските карти и сместувањето чинело 50 илјади евра.

???

A post shared by Filip Zivojinovic (@carpediem_fbz) on

No filter…

A post shared by Filip Zivojinovic (@carpediem_fbz) on

-Брена обожава да патува и затоа не жали ниту денар за тоа. За сместувањето во луксузниот хотел во Тајланд потрошила дури 22 илјади евра. По десет дена семејството се упати кон Малдиви каде за преноќување во приватни вили над вода платиле над 25 илјади евра. До овие колиби направени од бамбус се стигнува со посебни чамци, а Брена изнајмила три вакви чамци, за неа и Боба, Филип и Александра и Стефан и Виктор, открива извор близок до семејството.

Maldives ?

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandraprijovic) on

Најнови вести

Коронавирус