сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Ќе ви се заврти во умот: Маријана Станојковска со фотосесија во проѕирен фустан (ФОТО)

Облечена во црвен фустан преку кој наѕира нејзината долна облека успеа да привлече воздишки и голем број лајкови.
Ќе ви се заврти во умот: Маријана Станојковска со фотосесија во проѕирен фустан (ФОТО)

Манекенката и водителка Маријана Станојковска на социјалните мрежи се пофали со нова фотосесија.

Облечена во црвен фустан преку кој наѕира нејзината долна облека успеа да привлече воздишки и голем број лајкови.

Комплименти и позитивни коментари не престанаа да пристигнуваат.

Погледнете:

Коронавирус