недела, 29. ноември 2020. Вести денес: 90
home Познати

Ќе ви се заврти во умот кога ќе ја видите Ана Николиќ таму долу- пејачката ослабе толку многу што се и се познава на неа (ФОТО)

Ќе ви се заврти во умот кога ќе ја видите Ана Николиќ таму долу- пејачката ослабе толку многу што се и се познава на неа (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ последнава година води битка со вишокот на килограми, но сега конечно успеа да се избори со вишокот на килограми од своето тело со помош на вежбањето и ја доведе фигурата во совршенство.

Пејачката за време на целото лето ги засука ракавите и добро се испоти со што се познава по нејзиното тело.

Таа буквално се преполови, па резултатите со гордост ги објавува на својот Инстаграм профил.

Облечена во мини фустанче таа ги израдува фановите со оглед на тоа што долго време не можеше да се види во оваа комбинација истакнувајќи ги долгите нозе и долниот дел од телото.

Коронавирус