среда, 1. февруари 2023. Вести денес: 0
home Познати

Ќе ви се помати во умот од височината: Карлеуша се фотографираше во „облаците“, но сите гледаа во нејзините нозе и кратко фустанче

Ќе ви се помати во умот од височината: Карлеуша се фотографираше во „облаците“, но сите гледаа во нејзините нозе и кратко фустанче

Една од најпопуларните пејачки на Балканот Јелена Карлеуша е позната по нејзиниот впечатлив стил кој го привлекува сечие внимание каде и да се појави.

Во моментов пејачката е на одмор во Шангај од каде на социјалните мрежи ги поздрави фановите.

Имено Карлеуша на својот Инстаграм профил објави фотографија на која е свртена со грб и гледа низ прозорецот на собата, а во позадина се гледа огромно здание на неколку стотици ката.

Но покрај тоа сите гледаа во нејзините нозе и кратко фустанче, погледнете.