вторник, 29. септември 2020. Вести денес: 169
home Познати

Ќе ви се помати умот кога ќе видите како беше облечена ќерката на Здравко Чолиќ на новогодишната ноќ (ФОТО)

Ќе ви се помати умот кога ќе видите како беше облечена ќерката на Здравко Чолиќ на новогодишната ноќ (ФОТО)

Постарата ќерка на легендарниот пејач Здравко Чолиќ Уна Чолиќ (18) овие денови е во центарот на вниманието откако се појави во несекојдневно издание на новогодишната ноќ.

Имено Уна јасно се гледа дека својата облека ја прилагодува за своите години, па така за прославата на Новата година таа одбрала комбинезон кој одлично и стоел.

Оваа нејзина креација била во тиркизна боја истакнувајќи ги нејзините облини, особено задникот.

 

View this post on Instagram

 

?2020?

A post shared by ▪️Una ▪️Čolić▪️ (@unacolic) on

Таа иако не се експонира во јавноста сепак е активна на социјалните мрежи каде ја следат стотици фанови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ▪️Una ▪️Čolić▪️ (@unacolic) on

Коронавирус