петок, 29. септември 2023. Вести денес: 100
home Познати

Ќе ви падне вилицата: Водителката Марија од „ТЛЗП“ со длабоко деколте ги распамети сите (ФОТО)

Ќе ви падне вилицата: Водителката Марија од „ТЛЗП“ со длабоко деколте ги распамети сите (ФОТО)

Познатата српска водителка Марија Килибарда од хуманитарното шоу „Твоето лице звучи познато“,на Инстаграм објави фотографија и ги распамети сите.

Имено се чини дека надимакот „Мара брат“ не и одговара,па во своја одбрана стави селфи од кое на многумина „им паднаа вилиците“.

Водителката со длабоко деколте во латекс фустан без прерамки порача: Од сите надимаци кои ги имам, „Мара брат“ не ми е во топ три, па еве ова селфи нека стои тука…“ наишала Марија.

По објавенотто селфи веднаш почнаа коментари, а нејзината колешка и напиша:

– Хахахахха.. сестро, заврши со „брат“ кариерата, браво“ стоеше во коментарот.

 

View this post on Instagram

 

Posto od svih nadimaka koje imam prednjaci ‘Mara brat’ , a nije mi bas u top 3, evo ovog selfija tu.. Neka stoji.. ?

A post shared by marija kilibarda (@kilimara) on