понеделник, 17. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Ќе ви испаднат очите: Снаата на Цеца е вистинска бомба, но почекајте да ги видите нејзините две сестри (ФОТО)

Ќе ви испаднат очите: Снаата на Цеца е вистинска бомба, но почекајте да ги видите нејзините две сестри (ФОТО)

Снаата на фолк дивата Цеца која е поранешна кошаркарка се повеќе го привлекува медиумското внимание со своето однесување и изглед.

Откако нејзиниот син Вељко ја запроси Богдана ретко кој знаеше нешто за нејзиниот приватен живот, па затоа неговата свршеница реши да ја запознае јавноста со нејзините две сестри.

Таа фотографијата со нејзините две сестри ја сподели на социјалните мрежи, а според неа јасно се гледа дека трите одлично се сложуваат, поддржуваат и сакаат.

Коронавирус