понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 173
home Познати

Ќе ви испаднат очите- Северина ги соблече гаќичките и се фотографираше, а интимата ја покри само со раце (ФОТО)

Ќе ви испаднат очите- Северина ги соблече гаќичките и се фотографираше, а интимата ја покри само со раце (ФОТО)

Пејачката Северина објави провокативна фотографија која многу наликува на онаа која ја објави пејачката во 2014 година.

Станува збор за фотографија за која српските медиуми пишуваат дека многу наликува на фотографија од нејзиниот нов филм за возрасни.

На фотографијата која овој пат за разлика од 2014 година се гледа и долниот дел  од нејзиното тело предизвика лавина од коментари, еве и зошто.

Најнови вести

Коронавирус