понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 71
home Познати

Ќе ви испаднат очите: Македонската мисица во минијатурна танга, а откако ја крена едната нога ситуацијата излезе од контрола (ФОТО)

Ќе ви испаднат очите: Македонската мисица во минијатурна танга, а откако ја крена едната нога ситуацијата излезе од контрола (ФОТО)

И македонската манекенка, мисица и топ модел Емилија Розман ја отвори летната сезона. Деновиве згодната мисица ужива на јужниот Јадран.

Улцињ е нејзината дестинација, каде што мак моделот  повторно го промовираше бикини моделот, кој длабоко се врежал во совршениот телесен раскош на убавицата.

А кога е згодната Емилија во прашање, не треба да се поставуваат многу прашања. Доволно е само да се погледнат фотографиите и се’ станува јасно како сонце. Раскошната убавина излегува на виделина.

Македонската мисица со длабок загриз во парчето сочна лубеница одново го промовира најдоброто од себе: Совршено заоблената „Розмантична“ задница и танга туризам, овој пат на синиот Јадран!

И додека Розман ги впива првите сончеви зраци или го фаќа залезот, осанува единствената дилема во приказната, можеби најважната за неа и за сите нејзини љубопитни следбеници и љубителите на лубеници.

„Со кого тоа нашата мисица ја дели својата сочна лубеница?“

Извор: ВИСТИНА.МК

Најнови вести

Коронавирус