вторник, 31. јануари 2023. Вести денес: 184
home Познати

Ќе ви го помати умот : Maкедонската мисица Емилија Розман топлес во Монако (ФОТО)

Ќе ви го помати умот : Maкедонската мисица Емилија Розман топлес во Монако (ФОТО)

Поранешната Мис на Македонија, Емилија Розман, деновиве ужива во Монте Карло.

Таа на социјалните мрежи објави како ужива на плажите. Манекенката, која неодамна победи на изборот за Мис интернационал туризам во Бугарија, своите обожаватели ги почести и со една топлес фотографија на која го покажа извајаното тело.