среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 65
home Познати

Ќе ве облее врела пот: Линдзи Вон само по танга ги испровоцира фановите, а од оваа топлес фотографија ќе ви се качи притисокот (ФОТО)

Ќе ве облее врела пот: Линдзи Вон само по танга ги испровоцира фановите, а од оваа топлес фотографија ќе ви се качи притисокот (ФОТО)

Поранешната светска шампионка во скијање, Линдзи Вон навистина не знае што да прави во пензија, па ја користи секоја можност да ги почести фановите на социјалните мрежи со атрактивни фотографии и видеа.

 

View this post on Instagram

 

I’m a 24/7 goofball ??‍♀️? #mood

A post shared by L I N D S E Y • V O N N (@lindseyvonn) on

Дел од нив се провокативни, а таа сега во опасно издание реши да се пошегува и со пливачот Мајкл Фелпс.

 

View this post on Instagram

 

Sunsets and wet dogs. My favorite

A post shared by L I N D S E Y • V O N N (@lindseyvonn) on

 

View this post on Instagram

 

Took an adventure to the drive way. It was epic. #stayhome #takeabreakwithlandrover

A post shared by L I N D S E Y • V O N N (@lindseyvonn) on

„Се вративме на тренинг и подготовки за Олимписките игри. Се гледа напредок, нека внимава и Мајкл Фелпс“, порача Линдзи Вон.

 

View this post on Instagram

 

Back to training Bear for the Olympics. He’s making progress, look out @m_phelps00 ?‍♂️ #doggiepaddle

A post shared by L I N D S E Y • V O N N (@lindseyvonn) on

Коронавирус