сабота, 5. декември 2020. Вести денес: 0
home Познати

Ќе ве облеат емоции- Беквалац објави прва фотографија со бебето откако беше претепана од сопругот (ФОТО)

Ќе ве облеат емоции- Беквалац објави прва фотографија со бебето откако беше претепана од сопругот (ФОТО)

Откако животот и тргна наопаку, кога сопругот Лука Лазукиќ физички ја нападна ноќта меѓу 13-ти и 14-ти април, Наташа Беквалац воопшто не се огласуваше на социјалните мрежи, ниту, пак, во медиумите.

Поради судењето, кое би требало да почне наскоро, како и поради трауматичното искуство, пејачката се повлече во семејно опкружување, насочувајќи се кон ќерките Хана и Катја.

Меѓутоа, по месец и пол од немилиот настан, Наташа одлучи со своите обожаватели на Инстаграм да сподели фотографија снимена со своето бебенце кое го има токму со Лука.

Беквалац добива голема поддршка од фановите и колегите во оваа нејзина битка. Таа неодамна објави и фотографија со нејзината постара ќерка со што покажа дека закрепнува.

Girls ,girls?‍?

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Коронавирус