среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 82
home Познати

Ќе ве хипнотизира: Кија Коцкар позираше само по чипкаст градник на себе, фановите се уверени дека таа има нови џиновски силикони (ФОТО)

Ќе ве хипнотизира: Кија Коцкар позираше само по чипкаст градник на себе, фановите се уверени дека таа има нови џиновски силикони (ФОТО)

Пејачката Кија Коцкар со својата нова објава на Инстаграм буквално направи вистински бум, особено поради деколтето за кое зборуваат сите.

Имено победничката во едно реално шоу и пејачка Коцкар сподели фотографии на кои позира само по градник на себе, а поради големината на своите гради сите се запрашаа дали таа ставила силикони.

Таа на фотографиите позира во црвен чипкаст градник, а фановите на една од фотографиите буквално се хипнотизираа од глетката.

„Бомба, ау колкави гради, што се случило со твојот градник, добри силикони“, се само дел од коментарите упатени за неа.

Инаку таа во коментарите на прашањето дали ставила силикони негира со едноставниот одговор „НЕ“.

Најнови вести

Коронавирус