среда, 8. февруари 2023. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Познати

Ќе се стопите: „Во ред е, ја имам мојата сопруга“- Хари одби чадор, бидејќи Меган го штитеше од дождот (ВИДЕО)

Ќе се стопите: „Во ред е, ја имам мојата сопруга“- Хари одби чадор, бидејќи Меган го штитеше од дождот (ВИДЕО)

Тие со секое нивно појавување покажуваат колку се заљубени и опуштени, за разлика од останатите кралски членови.

Додека Хари зборуваше за сушата која го погодила регионот и како тоа влијае на фармерите, небото „се отвори“, а Меган беше покрај него и му држеше чадор за да го штити од дождот.

Кога еден од луѓето на Хари му пријде со чадор, војводата се пошегува и рече: „Во ред е, ја имам мојата сопруга“.

При посетата, тие се дружеа со локалците, фармерите кои го држат регионот и беа на пикник.