понеделник, 27. јуни 2022. Вести денес: 0
home Познати

Ќе се расонат и спанковците: Брадавиците на Сандра Африка буквално и испаднаа среде емисија, кога сфати веќе беше доцна (ВИДЕО)

Ќе се расонат и спанковците: Брадавиците на Сандра Африка буквално и испаднаа среде емисија, кога сфати веќе беше доцна (ВИДЕО)

Пејачката Сандра Продановиќ позната како Сандра Африка се појави на снимањето на емисија „Амиџи шоу“ во провокативно издание.

Екипата на „Папарацо лов“ ја улови пејачката во незгодна ситуација, а од глетката речиси ќе се расонат сите спанковци.

Имено папараците ја уловија пејачката додека двете траки кои ги имаше како детали на блузата и ги открија брадавиците.

Таа откако забележа дека градите буквално и испаднаа се вознемири, па се обиде да ги сокрие градите, но не и успеа, погледнете.

Коронавирус